Ładowanie... Proszę czekać!

FAQ


Jak zapakować przesyłkę?

Opakowanie powinno być dostosowane do zawartości, trwałości i wagi wysyłanych towarów.
OPAKOWANIE ZEWNĘTRZNE
Zalecane są opakowania zewnętrzne z nowych najlepiej dwuwarstwowych kartonów. Wytrzymałość opakowania powinna być dostosowana do wagi przedmiotów. Im cięższa zawartość, tym solidniejsze opakowanie zewnętrzne. Opakowanie zewnętrzne nie powinno mieć ostrych, wystających krawędzi i rogów. Powinno najlepiej mieć kształt prostopadłościanu.
WYPEŁNIENIE
Puste przestrzenie wewnątrz opakowania należy wypełnić formami styropianowymi tak żeby towar nie miał możliwości przemieszczania się. Towary wewnątrz opakowania należy rozdzielić przekładkami kartonowymi żeby nie miały bezpośredniej możliwości stykania się ze sobą. Szklane rzeczy tupu np. porcelana należy obwinąć każde oddzielnie folią bąbelkową.


Jak zabezpieczyć rower do wysyłki?

Rower należy spakować najlepiej do fabrycznego kartonu, odkręcić pedały i skręcić kierownicę w taki sposób, żeby bezproblemowo/ bezkolizyjnie schowała się w kartonie. Rower należy owinąć folią bąbelkową i stretchem.


Jak zabezpieczyć meble do transportu?

Meble są bardzo wrażliwe i podatne na uszkodzenia w czasie transportu. Blaty i fronty należy zabezpieczyć folią bąbelkową, kartonem, a na koniec owinąć stretchem. Wszelkiego rodzaju ranty, narożniki należy zabezpieczyć styropianem i podwójnym kartonem.


Jak zabezpieczyć szklane przedmioty?

Do zapakowania szklanych przedmiotów należy użyć folii bąbelkowej. Lustra, porcelanę, szklanki itd. owijamy folią bąbelkową następnie stretchem, a na koniec wkładamy w kartony. Dbamy aby puste miejsce w kartonach uzupełnić wypełnieniem tak aby nasze szklane przedmioty nie miały możliwości przemieszczania się podczas transportu.Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.